
След празненствата за титлата, сред феновете на Левски не липсват и критични гласове към управлението на футбола у нас.
Небезизвестният фен на Левски и експерт в една от най-големите фен групи на Левски във Фейсбук поиска оставката на шефа на БФС Георги Иванов – Гонзо
Публикуваме мнението му без редакторска намеса мнението му:
И оставка на седмокласника от пловдивските села!!!!
Няма такова лицемерие! Снощи даде купата на Наско! След като с изричното му съласие и слагачество за съдия на шампионския ни мач беше натресен изр*да, срещу които ловешките припоци надигнаха глас. И който пак с изричното съгласие на седмокласника за мача на Литекс беше сменен!
Не ме интересува какво са дали като футболисти хора като Гонзо и Кю*да!
Интересува ме какво дават към днешна дата на Левски София!
Седмокласника да си събира багажа от футболната централа и да почва да снима реклами на Лидл!
Ето затова Наско е ВЕЛИК!!!
И като футболист и като спортен директор и като собственик и като президент!!!!

Кой е тоя боклук?
Ще се съберем отново всички на едно място, бре! Спирто е жив! 🙂
Ха ха, ама още ли гравитират нейде из нета тези идиоти. Гледам тоя праисторически неадекватник Говедоебача, че и Грух на достолепна възраст, а с мозъчна дейност на неизлюпен хайвер от толстолоб.
А НАЙ-ГОТИНОТО Е, ЧЕ РАЗКАРАХ ОЛИГОФРЕНА ГРУХ ОТ СПИРТА И НЕ СЕ НАЛАГА ДА ЧЕТЕМ ЧЕСТО ПРОСТОТИИТЕ МУ ТАМ!!! ТУК ПРИ ЧОЧКО-ОРЪФЛЯКА СИ МУ Е ДОБРЕ :)))) СЕГА Е РЕД НА ПО-ПРОСТИЯТ ОТ ГРУХ ОТРЕПАНЯК, РАЗГРАДСКИЯТ СЮИНЕТ!!!
Юри Танасович
Оказва се, че Панко е един от най-свестните тук !
Све1 Юри Танасович
Изключително възпитан и коректен човек
ꓭОꟽИԀƎꓘ преди 23 дни
:))))))))))))))))))))
Content unavailablе
преди няколко секунди
ДАНО ДА ТИ ИСЪХНЕ ГНУСНАТА РЪ1ИЧКА КОПЕЛЕНЕ ШИБАНО ДЕТО СЛАГАШ МИНУСИ!!! ДА ТИ УМЕ НАЙ-БЛИЗКАТА ФАМИЛИЯ ШИБАНА КУРВИЧКЕЕЕЕЕ
Това нещо или двегодишно дете го е писало или затънал психопат.
Аз съм левскар от 30 години, ама такива като тоя са недоразумения и срам за нашата общност.
Да ходи при припоците и там да си показва акъла.
Само Левски до гроб!
Да ти еба майката ботунешка отрепко!
Много си тъп бе чиче.
:)))
Вие сте Шиши-шампиони бе говедо малоумно.
КОЙ Е ПИСАЛ ОТ МОЕ ИМЕ БЕ??? НЕ, ЧЕ Е ЛОШО :))))
Това Груха шофьора ли е? Голем тъпнанар.
Я махай този изрод, който си мирише на чесън от километри на едно хюмне от Ботунец.
Покрай джирото си харесах няколко селца, в които бих си купил къще!
В Италия обмислям аз. Тук кво ще правиш?
Ти си вече трезвеник, но на мен в Италия кой дядо ще ми продаде домашнярка?
Дедо тТиго щи изпати))
Ромба ще ми прати по теб 😉
(fp)
Познаваш ли Грух? )
Май имаше някакъв такъв по форумите преди време…
Кажи му, че на акъл е като припок!